Akyaka’da Nerede Kalınır?

akyaka-9-cadir-kampi-t

Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka, tatilcilerin son zamanlarda çok tercih ettiği bir yer. Zengin canlı çeşitliliği, doğal güzellikleri ve ahşap işçiliğiyle öne çıkan evleriyle keyifli bir tatil için birebir olan Akyaka’da nerede kalınır? Akyaka’da konaklama seçenekleri nelerdir?

Akyaka’da konaklayabileceğiniz çok sayıda apart ve otel bulunuyor. Ancak, Akyaka’nın yaz sezonunda çok kalabalık olacağını göz önünde bulundurarak kalacağınız apart veya oteli daha önceden belirlemenizi ve rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

akyaka-27-bungalov-t

Tatilini daha doğal bir şekilde yaşamak isteyenler için de uygun seçenekler var. Yemyeşil çam ağaçlarının altında, denize bakan bungalovlarda kalabileceğiniz gibi bu ortamı çadır kurarak da değerlendirebilirsiniz. Gökyüzünü ve yeryüzünü binaların doldurmadığı, denizin neredeyse hemen yanında olan, ağaçlar arasında bir kamp alanında, temiz havanın büyüsüne kapılmak isterseniz Akyaka’yı çadırda yaşamanızı tavsiye ederiz.

Akyaka Orman Kampı Alanı’nda çadır kurabileceğiniz gibi buraya karavanınızla gelerek de doğal yaşamı deneyimleyebilirsiniz.

Apart, otel, çadır ve karavan dışında günlük, haftalık veya aylık olmak üzere kiralayabileceğiniz evler bulunuyor. Tatilinizi bir ev ortamında, daha rahat bir şekilde yaşayabileceğiniz bu seçeneği de düşünebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir